o nas oferta e-sklepy kontakt
   
 
     

 

    ESA SPORT to firma zajmującą się dostarczaniem sprzętu sportowego klubom i indywidualnym sportowcom. Oferowany przez nas sprzęt może zaspokoić oczekiwania profesjonalnych sportowców jak i również uprawiających sport rekreacyjnie. Zamówienia realizujemy kompleksowo także w towary, których stale nie oferujemy. Umożliwia nam to ponad 30-letnie doświadczenie w branży i wiele profesjonalnych kontaktów.

      Sami produkujemy odzież sportową. Nasze stroje z logo ESA można zobaczyć na wielu arenach sportowych już od prawie 30 lat. Szczególnie na stadionach lekkoatletycznych, trasach biegów ulicznych, terenowych lub górskich. Produkujemy stroje siatkarskie halowe i plażowe oraz do wielu innych dyscyplin sportowych. W produkcji wykorzystujemy wysokiej klasy dzianiny, często z światowymi certyfikatami. Wykonujemy odzież z nadrukami sublimacyjnymi co daje prawie nieograniczone możliwości kolorystyczne. Posiadamy grafików-projektantów co umożliwia przygotowanie indywidualnych projektów strojów dla każdego zainteresowanego klubu.

     Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem sprzętu sportowego hiszpańskiej firma JOMA. JOMA to światowy producent wysokiej klasy odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych. Bardzo bogaty katalog  JOMA pozwala zaopatrzyć w kompletny sprzęt nawet najbardziej wymagające kluby. Dostępne są linie produkowane stale lub przez kilka lat co pozwala na łatwe uzupełnianie wcześniej zakupionych artykułów. Dla chętnych do podążania za najbardziej aktualnymi trendami w modzie sportowej oferowane są atrakcyjne krótkie serie.

     Sprzedajemy MALFINI, czyli jednego z  wiodących dostawców tekstyliów reklamowych w Europie. Marki MALFINI®, MALFINI Premium® i Piccolio® uzupełnione o odzież roboczą RIMECK®, dostarczane są do ponad 30 krajów europejskich.  DLACZEGO MALFINI? Bo jest pierwszym wyborem dla klientów i użytkowników końcowych ze względu na jakość produktów i szybką dostawę.  W ofercie  4 marki, 247 produktów, 88 kolorów.  To także różnorodności krojów, gramatur, materiałów i kolorów. Możesz polegać na jakości i komforcie wszystkich oferowanych marek. Niezależnie od tego, czy są to ubrania reklamowe, sportowe czy codzienne, zawsze dumnie noszą elegancki nadruk lub haft.

       Świadczymy także usługi graficzne i fotograficzne.

Jak w naszym sloganie - możemy wyposażyć cały nawet największy KLUB, jedną nawet najmniejszą DRUŻYNĘ lub osobiście CIEBIE...